Clasament (39.35 league average)
| General |
Checkout
|
Tons
|
|||||||||||
| Jucator | P | LW | LL | WR | 3DA | F9A | COavg | COmax | Eff | 100+ | 140+ | 180 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gabi Alexandrescu | 40 | 76 | 16 | 0.83 | 53.4 | 64.3 | 32.22 | 112 | 24.1% | 69 | 19 | 5 |
| 2 | Maverick Whythe | 31 | 55 | 28 | 0.66 | 48 | 54.01 | 26.63 | 101 | 17.7% | 63 | 8 | 3 |
| 3 | Matei Dogeanu | 18 | 26 | 33 | 0.44 | 41.3 | 47.1 | 27.23 | 113 | 10.7% | 20 | 3 | 1 |
| 4 | Cristi Serban | 15 | 25 | 23 | 0.52 | 42.9 | 46.29 | 28.19 | 86 | 14.5% | 22 | 3 | 0 |
| 5 | Serban Papacocea | 15 | 24 | 29 | 0.45 | 37.5 | 43.42 | 23.72 | 82 | 10% | 12 | 1 | 0 |
| 6 | Andrei Moise | 15 | 23 | 30 | 0.43 | 38.4 | 47.92 | 18.55 | 54 | 9.5% | 15 | 2 | 0 |
| 7 | Florin Toader | 15 | 24 | 35 | 0.41 | 33.8 | 44.08 | 15.64 | 74 | 7.3% | 10 | 4 | 0 |
| 8 | Alexandru Halip | 14 | 27 | 25 | 0.52 | 41.3 | 49.34 | 19.07 | 60 | 11.6% | 31 | 4 | 0 |
| 9 | Petre Fumarel | 13 | 21 | 26 | 0.45 | 34.9 | 42.49 | 19.48 | 83 | 8.6% | 10 | 2 | 0 |
| 10 | Alexandru Paraschiv | 9 | 14 | 10 | 0.58 | 41.6 | 52.35 | 22.44 | 62 | 15.7% | 13 | 1 | 0 |
| 11 | Botond-Arnold Barsan | 9 | 13 | 23 | 0.36 | 32.1 | 42.63 | 19.61 | 47 | 5.3% | 6 | 0 | 0 |
| 12 | Marcel Bera | 9 | 14 | 25 | 0.36 | 33.8 | 39.52 | 24.08 | 60 | 8% | 3 | 0 | 0 |
| 13 | Daniela Comeaga | 8 | 9 | 17 | 0.35 | 36.7 | 44.15 | 9.56 | 18 | 8.4% | 6 | 0 | 0 |
| 14 | Ella Bica | 8 | 7 | 24 | 0.23 | 33.4 | 39.33 | 26.29 | 56 | 4.8% | 4 | 1 | 0 |
| 15 | Clara Lipanescu | 7 | 12 | 23 | 0.34 | 32.5 | 38.71 | 19.25 | 55 | 7% | 5 | 0 | 0 |
| 16 | Vlad Tarachiu | 5 | 10 | 13 | 0.43 | 35.5 | 47.07 | 25.7 | 59 | 6.8% | 6 | 0 | 0 |
Locurile 13 - 14 baraj de retrogradare
Locurile 15 - 16 retrogradare directa
Criterii de departajare
Puncte → WR → 3DA → CO Avg
Legenda
P - Numar puncte
LW - Leguri castigate
LL - Leguri pierdute
WR - Win rate = Leguri castigate / Leguri jucate
3DA - Media pe 3 sageti
F9D - Media primelor 9 sageti
CO avg - Media checkout-urilor
CO max - Cel mai mare checkout
Eff - Eficienta checkout-urilor (raportul dintre numarul de checkout-uri si oportunitati)
H in - Cea mai mare intrare in joc
H turn - Cel mai mare scor dintr-o vizita
Best - Cel mai mic numar de sageti folosit pentru a castiga un leg
Bull - Bull-uri castigate / Meciuri jucate
Keep - Numarul de leguri in care jucatorul a inceput primul si a castigat legul, exprimat ca procent
Break - Numarul de leguri in care jucatorul a inceput al doilea, dar a castigat legul, exprimat ca procent
100+ - Numarul de ton-uri intre 100 si 139
140+ - Numarul de ton-uri intre 140 si 177
180 - Numarul de 180-uri date
100+ / leg - Numarul de ton-uri intre 100 si 139 raportat la numarul de leguri jucate
140+ / leg - Numarul de ton-uri intre 140 si 177 raportat la numarul de leguri jucate
180 / leg - Numarul de 180-uri date raportat la numarul de leguri jucate
100+ / vizita - Numarul de ton-uri intre 100 si 139 raportat la numarul de vizite la oche
140+ / vizita - Numarul de ton-uri intre 140 si 177 raportat la numarul de vizite la oche
180 / vizita - Numarul de 180-uri date raportat la numarul de vizite la oche